KOSMETIČKA a WRAPAŘKA

Do Našeho teamu BW salón Praha 9 a 5 hledáme kosmetičku, která by prováděla i službu Body Wraps  (na wrapy samozřejmě zaškolíme).

Pracovní doba je cca 50 hod v měsíci v časech :

  • Po – Pa se naplánují směny mezi 14-20
  • víkendy alespoň 2 v měsíci na pár hodin dle dohody

Náplň práce :

  • kosmetické služby
  • Body wraps (zábaly www.bodywraps.cz)
  • popřípadě masáže (pokud budete mít i certifikát na provádění masáží)

Práce na :

DPP,ŽL,popř. se dohodneme na místě.

Požadujeme :

Vzdělání v oboru kosmetička, nebo rekvalifikační kurz kosmetika, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování.

Odměna :

Podle počtu odpracovaných hodin – záleží kolik času můžete investovat.

při 50 hod / 8.500 tis (měsíčně)

Nabízíme:  stabilní zaměstnání, možnost kariérního růstu, příjemný kolektiv a přátelský přístup, firemní benefity

V případě zájmu posílejte svůj životopis na salon@bodywraps.cz

Budeme se těšit

S pozdravem Jana Mokrošová

Managerka salónu

Brigáda – Hledáme řasařku (není nutné vzdělání)

Kariéra

Na cca 8 hod v týdnu hledáme brigádnici na pozici řasařka. Nemusíte mít kurz, sami zaškolíme a vezmeme za Vás garanci. Jen trpělivost velmi pečlivá jemná nimravá práce. Pracoviště Českomoravská 18, Praha 9. Předem se dohodnou termíny (okna v rozmezí 3 – 4 hod) dle možností brigádnice. Práce na DPP, ŽL popř. dohodou.

Vhodné i pro maminky na mateřské, studentky a tělesně postižené.

Náplň práce: Řasy metodou řasa na řasu.

Požadujeme: Pečlivost, spolehlivostpříjemné vystupování. Výhodou kurz metody řasa na řasu.

Odměna: 8500 za 50 hod – dá se vydělat i více závisí na počtu odpracovaných hodin.

Nabízíme: flexibilní pracovní dobu přizpůsobenou Vašim možnostem,  možnost kariérního růstu (kosmetička, fitness trenér, wrapařka ap.), příjemný kolektiv a přátelský přístup

Back To Top