skip to Main Content

KosmetikaKosmetika

 

 

 

 

 

 

Nabízíme Vám kompletní péči v podobě jaké si sami zvolíte : úpravu obočí, barvení řas i obočí, kosmetické ošetření pro všechny typy pleti, hloubkové čistění, zapracování séra, ošetření galvanickou žehličkou, pleťové masky – čistě z přírodních surovin a velmi dostupné ceny v Praze. Pro stálé klienty slevy na kosmetiku a kosmetické ošetření v Praze.

 

Vše po konzultaci s kosmetičkou, dle typu Vaší pleti. Kosmetické služby v Praze za super ceny. Kosmetika na Praze 5 a Praze 9 již od 299 Kč. Kosmetické ošetření v Praze vždy s individuální péčí pro každou klientku zvlášť.

Vítejte u odborníků na kůži! Společně s Vámi připravíme  cestu pro zdravější a mladší pleť.

S individuální kombinací produktů vhodnou pro Váš typ a stav pleti na základě analýzy kůže, připravíme společně s Vámi cestu pro zdravější a mladší pleť.

Kosmetika

Chris Farrell je medicínská kosmetika, která působí efektivně a řeší problémy kůže do hloubky, namísto pouhého zakrytí nebo léčby příznaků.

To je to, co představuje a zastává značka Chris Farrell a to je to, za čím stojím se všemi svými znalostmi, expertýzami a téměř 50ti lety zkušeností s vývojem kosmetiky pro obličej a tělo.

Přesnou nabídku ošetření najdete na :  https://bodywrapssalon.cz/cenik-kosmetika/

Mezi kosmetické ošetření v Praze za super ceny patří i řasy metoda řasa na řasu Praha, samoopalovací nástřik, depilace ad.

Kosmetika

Online rezervaci můžete provést – ZDE

Back To Top