skip to Main Content
Tel : +420 603 199 866

MADEROTERAPIE OBLIČEJE

Maderoterapie obličeje je 100% přírodní způsob, jak konturovat obličej, odstranit dvojitou bradu, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku. Tajemství je ve 4 speciálně navržených dřevěných prvcích pro maderoterapii obličeje, které stimulují produkci elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk a tak zpevňují a tonizují pokožku. Tvarují obličej a také krk. Konečným výsledkem je omlazená a pevnější pokožka. Pro dosažení nejlepších výsledků je lepší mlderoterapii obličeje opakovat alespoň 6x.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je maderoterapie-a-maderoterapia-1024x1024.jpg.

Historie maderoterapie (wood therapy, maderotherapy)

Terapie dřevem se praktikuje po staletí v orientálních zemích, kde terapeuti používali dřevo převážně pro léčebné účely. V 90. letech vyvinul terapeut v Kolumbii novou a jedinečnou metodu pro terapii dřeva, přepracoval nástroje dřeva s hladším povrchem a přizpůsobil je estetickým účelům. Maderoterapie se stala celosvětovým synonymem pro Wood Therapy jako novou, revoluční masážní techniku.

Maderoterapie řeší a pomáhá redukovat vrásky, zlepšuje cirkulaci krve, zlepšuje tonus a napíná vrstvy kůže, uvolňuje mysl a poskytuje relaxaci a harmonii.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Maderoterapie-maderoterapia-1024x1024.jpg.

Kontakt pro objednání Maderoterapie Praha 5 nebo Praha 9:

+420 774 076 890

salon@bodywraps.cz

Více informací včetně informací o školení maderoterapie naleznete ZDE:

Back To Top