skip to Main Content

Nebuďte zavodnění – odstraňte celulitidu – zhubněte do plavek. Manuální lymfodrenáž od profíka s otevřením bazálních uzlin. 60 nebo 90min. Zaručený úspěch.

tví, kde se díky němu léčí nadměrné otoky končetin, otoky po úrazech, elefantiáza apod. Zjistilo se, že tato metoda skvěle pomáhá v boji s celulitidou, nadměrnému zavodnění – úbytek cm, problémy s akné, řeší otoky končetin, otoky v obličeji. Lymfodrenáž prospívá pro celkové zlepšení zdravotního stavu.

Manuální lymfodrenáž od profika

VIP masáže Vám nabízí služby zkušené lymfoterapeutky, která Vám bude během 60 min, či 90 min (záleží jakou oblast si vyberete – za 60 min nelze kvalitně stihnout celé tělo!) bude po otevření bazálních uzlin drenovat podkoží a tím rozhýbe tok lymfy v lymfatickém systému. Díky tomu dojde k vyloučení nadměrné nepotřebné vody v těle, lymfa Vám odvede i nadbytečné tukové buňky a dojde k rychlému úbytku centimetrů. Budete se cítit zdravě a lehce, nebudou Vám natékat končetiny. Správně provedená lymfatická drenáž – bez oleje, za pomocí pudru s otevřením bazálních uzlin – má blahodárné účinky na celulitidu, řeší otoky končetin, otoky v obličeji, nadměrné zavodnění, problémy s akné.

Zvláště pokud máte sedavé zaměstnání, musí se lymfa rozproudit manuálně – ruční lymfatickou drenáží. Působí i jako prevence křečových žil, regeneruje organismus a prokrvuje pokožku.

Zaručené účinky manuální lymfodrenáže:

–          vyloučení nepotřebné vody v těle – celkové zešíhlení

–          odstranění celulitidy, vyhlazení pokožky

–          detoxikační účinky: vyhlazení pokožky, úbytek akné

–          odstranění otoků a syndromu těžkých nohou, rukou

–          detoxikace organismu a odplavení škodlivých látek

–          zlepšení imunitního systému

Celulitida na stehnech

Manuální lymfodrenáž od profika

Vyhlaste boj celulitidě na stehnech! Co jsme ochotni po celý rok snášet schované pod kalhotami nebo pod sukní, nás s příchodem prvních letních dnů nebo při návštěvě bazénu vždy zaskočí. Přitom boj s celulitidou na stehnech není tak marný, jak se nám většinou zdá. Je sice fakt, že mnohým z nás celulitida na stehnech tvrdošíjně zůstává i poté, co se nám podaří pár kilo zhubnout, přesto se s tím dá něco dělat.

 

Odstranění celulitidy

Manuální lymfodrenáž od profika

Podařilo se vám zhubnout a dosáhli jste své vysněné postavy, ale k dokonalosti vám pořád chybí odstranění nepříjemné a nevzhledné pomerančové kůže? Odstranění celulitidy vaše problémy vyřeší. Jak ale s touto nezvanou společnicí bojovat. Mezi nejčastější tipy a triky pro odstranění celulitidy patří dodržování pitného režimu, pohyb a sprchování střídavě teplou a studenou vodou. Pokud jste ani tak nedosáhli odstranění celulitidy, je na čase navštívit wellness nebo kosmetické studio.

Na odstranění celulitidy na stehnech platí několik jednoduchých zásad: dodržování pravidelného a dostatečného pitného režimu a dostatek pohybu. Jen tak lze totiž přirozenou cestou aktivovat metabolismus pokožky a přimět ji vzdát se pomerančové kůže.

Cenu naleznete zde: – https://bodywrapssalon.cz/cenik-masaze/

Manuální lymfodrenáž od profikaKontraindikace:

  • nádorové onemocnění, které není v remisi
  • akutní bakteriální nebo virové onemocnění, hnisavá rána, rýma, kašel
  • hyperfunkce štítné žlázy
  • silná a bolestivá menstruace
  • těhotenství
  • vysoký krevní tlak
  • onemocnění jater, ledvin, štítné žlázy – pouze s písemným souhlasem lékaře
  • při intoxikaci alkoholem (i den před)

Online rezervaci můžete provést – ZDE

Back To Top