skip to Main Content

Obchodní zastoupení, školitelka a wrapařka :

Bc. Zuzana Drnek

Vzdělání: Universita Jana Ámose Komenského, Manažerská studia řízení lidských zdrojů (dokončeno titulem BC.)

Pokud budete chtít potěšit své zaměstnance, zákazníky, klienty či jen sebe stačí napsat, či zavolat a já Vám velmi ráda sdělím ten nejjednodušší způsob těchto benefitů. Pokud máte problém s nadváhou, celulitidou či se chcete detoxikovat novinka z americké Floridy Body Wraps jsou zde pro Vás:)

Budu se těšit Zuzka

Maséři, terapeuti a školitelé

KATKA
Masérka, lymfoterapeutka, wrapařka, školitelka(řasy,Body Wraps), stylistka (řasy,nehty,nástřik) a mobilní masérka
Vzdělání: Euroškola
Masérské kurzy: rekvalifikační kurz-masér pro sportovní a rekondiční masáže, medová masáž, masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny, Body Wraps, Manuální lymfatická drenáž.
Vždycky jsem ráda a často někoho ze známých masírovala a jelikož mě to baví rozhodla jsem si udělat kurz a věnovat se tomu profesionálně. Určitě budu chtít své zaměření rozšiřovat o další kurzy a dále se učit novým věcem. Ráda pomáhám lidem a dělám je šťastnými, proto jsem nadšena, že jsem se zabydlela u nás na masážích, kde je příjemné prostředí, ale hlavně kolektiv.

Maséři, terapeuti a školitelé

 

 

 

 

 

 

JANA

Wrapařka, kosmetička a masérka

Mohu Vám zde nabídnout své služby, jako kosmetička, wrapařka, ale i masérka sportovně rekondičních, aroma, relaxačních masáží, dále mám kurz na mobilizační techniky.Moje práce je mým koníčkem co víc si přát. Budu se na Vás těšit 🙂
 Maséři, terapeuti a školitelé
ELIŠKA
Masérka a wrapařka
Maséři, terapeuti a školitelé
BÁRA
wrapařka
Maséři, terapeuti a školitelé
NATALIE
Kosmetička,masérka,vizážistka,masérka
Maséři, terapeuti a školitelé
Back To Top