skip to Main Content
Tel : +420 603 199 866

V našem novém solárním studiu Praha 9 Libeň, najdete solárium MEGASUN 5600 ULTRA POWER ,které je špička pro komfortní opalování s možnost výběru mnoha standardních funkcí během slunění. Dokonalé zpracování tohoto solária ho posouvá do nejvyšší třídy.

Solárium je certifikované a splňuje všechny normy pro provoz v EU. Standardem je pravidelná kontrola a výměna trubic v požadovaném limitu tak, abychom zaručovali vaše intenzivní opálení a vaší spokojenost. Protokol o výměně trubic u našeho solária si lze prohlédnou při vstupu do kabinky se soláriem. Personál je samozřejmě řádně proškolený pro provoz solária a nabídne vám maximální možnou součinnost, aby čas strávený u nás byl pro vás co nejpříjemnějším zážitkem při vašem opálení. Po každém zákazníkovi je solárium vydezinfikované a připravené k použití naší obsluhou. Naše solárium je vybaveno obličejovou sprškou, klimatizací nebo také rádiem. Návod na obsluhu solária naleznete v místnosti se soláriem.

Solárium Praha 9 Libeň není jen solárium, ale provozujeme také RedFit.cz – dámské fitness a BWSalon.cz – kosmetický salón, kde nabízíme masáže, zkrášlující procedury, jako například prodloužení a doplnění řas, revoluční novinku v kosmetickém průmyslu – BW Hyaluron, což jsou výplně rtů a nosoretních vrásek zasíťovanou kyselinou hyaluronovou s přídavkem bioplacenty. Dále u nás naleznete originál Body Wraps – komplexní procedury pro zeštíhlení, detoxikaci, regeneraci po sportu, proti celulitidě a zavodnění. Zábaly proti zklidnění mysli a proti akné.

Minuty do provozovny solárium Praha 9 si lze také zakoupit ve zvýhodněném balíčku. Kde vám ke zakoupeným minutám přidáme další minuty na víc jako dárek viz níže.

Back To Top